Hneď po vypuknutí vojny sme sa rozhodli otvoriť náš hotel pre utečencov utekajúcich z Ukrajiny, keďže sa nachádzame neďaleko hraníc. Našu kapacitu sme maximalizovali a v súčasnosti poskytujeme ubytovanie 90 utečencom (matkám s deťmi). Väčšinou sú z Charkova a nemajú sa kam vrátiť, pretože mesto bolo mohutne zbombardované. Popri ubytovaní sa snažíme zabezpečiť potraviny, lieky, hračky, oblečenie, pomáhame s administratívou a podarilo sa nám deti zapísať do miestnej školy. Ako si každý vie predstaviť, je dosť ťažké a finančne vyčerpávajúce všetko udržať bez akejkoľvek vládnej podpory.

Sledovať nás môžete aj na Facebooku, kde zverejňujeme fotky a videá: https://www.facebook.com/hotel.garden.sk
Neváhajte a napíšte nám.
Pre darcov poskytujúcich jedlo, oblečenie a hračky použite prosím našu adresu:
Hotel Garden, Košická Belá 1220, 044 65 Košická Belá, Slovensko

Dobrosrdečným ľuďom, ktorí sú ochotní pomôcť, by sme radi povedali, že za Vaše dary budeme nekonečne vďační a všetky peniaze budú zaúčtované a výdavky je možné sledovať cez online odkaz na bankový účet. Údržba hotela zahŕňa personál, energie, drevo na kúrenie, logistiku, práčovňu, upratovanie atď. Navyše sme si potom za peniaze schopní objednať jedlo, ktoré je potrebné na dennej báze. Utečenci fungujú ako jedna veľká rodina, ktorej členovia majú rôzne úlohy a sú neskutočne vďační za podporu. Nič nemôže napraviť situáciu pre utečencov viac, ako vidieť ich bojujúcich manželov, otcov, synov a bratov vyhrať konečne vojnu a poskytnúť všetkým obyvateľov Ukrajiny opäť bezpečné miesto, kam sa môžu všetci vrátiť. Stojíme pri Ukrajine a poskytujeme jej podporu, ktorú potrebujú. Vážime si, že ste jeho súčasťou!

PayPal:
Finančne
Transparentný účet:
SK61 0900 0000 0051 8965 4202
SWIFT/BIC:
GIBASKBX
Banka:
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
Slovakia

Crypto
BTC:
bc1qtk6ftfs0wy07apqcxpqzukv4m80el7hadzjv79
ERC20:
0xEF1a13cdf9798a01f4DCAb594ae4f9242b4aa146

V prípade akýchkoľvek prebytkov posunieme materiálnu a finančnú pomoc na štátne organizácie. Budova hotela Garden nie je momentálne prevádzkovaná ako hotel, ale ako súkromná nehnuteľnosť poskytujúca útočisko pre vojnových utečenov z Ukrajiny. Ubytovanie je pre nich zadarmo.❤️ ĎAKUJEME A DRŽÍME PALCE SESTRÁM A BRATOM NA UKRAJINE!!!